Wij gebruiken cookies om uw gebruikservaring op onze website te verbeteren.
Door verder te surfen op deze website, geeft u ons de toestemming om cookies te plaatsen.

Noodopvang in de verlengde herfstvakantie

UPDATE 3 november 2020

Hamont-Achel, 29 oktober 2020

Beste ouders,

Begin deze week overvielen we u met het nieuws dat de herfstvakantie uitgebreid wordt tot en met zondag 15 november. Dat nieuws bracht heel wat commotie zowel bij u als ouder, maar ook bij ons als onderwijsmensen. Het bracht vooral ook veel onduidelijkheid. We moesten, zoals het meer en meer de gewoonte is de laatste tijd, dit nieuws eerst via de pers vernemen. Dat zorgde ervoor dat we niet eerst konden overleggen binnen onze structuren maar meteen moesten reageren op terechte vragen van vele ouders.

Onderwijsminister Ben Weyts besliste om de herfstvakantie te verlengen. Dat besluit is er gekomen na advies van de virologen, om de COVID- pandemie af te remmen. Vanuit het ministerie van onderwijs dienen we als school de ouders te vragen kinderen zoveel als mogelijk thuis op te vangen. Opvang bij grootouders en mensen uit risicogroepen wordt streng afgeraden. Bovendien moeten we ouders vragen dat ze zich daarbij strikt houden aan de regels van de federale overheid over het maximaal aantal contacten. Kinderen onderbrengen bij vriendjes of vriendinnetjes is helemaal geen goed idee.

Deze ochtend raakte bekend dat het organiseren van noodopvang op het niveau van de gemeente aangepakt moet worden. Stad Hamont-Achel neemt hierin dus het initiatief. Als bijlage vindt u de “Pagadder Tweet”. Hierin kan u alle info terugvinden over de noodopvang die georganiseerd wordt vanuit de stad.

UPDATE:  Klik hier voor de Pagadder Tweet - versie 3 november

Inschrijven en maximumcapaciteit 2022-2023


Onze school is de laatste jaren sterk gegroeid. We willen echter de persoonlijke aanpak die ons kenmerkt, blijven garanderen.

De overheid verplicht elke school om jaarlijks een maximumcapaciteit te bepalen.

Lees meer...

De vrije dagen voor schooljaar 2021-2022:

  • 28 feb 2022 - 6 maa 2022 (krokusvakantie)
  • 4 - 18 apr 2022 (paasvakantie)
  • woe 25 mei 2022 (ped. studiedag)
  • don 26 mei 2022 (Hemelvaart)
  • vrij 27 mei 2022 (brugdag)
  • ma 6 juni 2022 (pinkstermaandag)

Ontstaansgeschiedenis van onze school

Dat onze school al meer dan 100 jaar bestaat weten de meeste mensen wel. Maar hoe het allemaal begon ...

Lees meer...

In de kijker

Kennismakingsfilmpje nieuwe kleuters

Lees meer...

Filmpje grootouderdag

Lees meer...

Het schoolreglement

Lees meer...