Wij gebruiken cookies om uw gebruikservaring op onze website te verbeteren.
Door verder te surfen op deze website, geeft u ons de toestemming om cookies te plaatsen.

GRATIS WEBINARS van Veilig Online

In de gratis webinars van Veilig Online vinden ouders antwoorden en opvoedingsinspiratie. Elke donderdag om 20u in oktober en november (gratis).

Donderdag 8 oktober 20u – Internet en privacy Swipen, liken, taggen ... onze kinderen vinden het vanzelfsprekend. Ze vinden hun weg vanzelf. Maar is dat allemaal ok? Waar let je best op? Waarom is privacy op het internet belangrijk? In dit webinar krijg je tips om de privacy van je kinderen en gezin op het internet te bewaken. Schrijf je hier in (gratis).

Donderdag 15 oktober 20u – Sociale media (kinderen) Ook jonge kinderen gebruiken sociale media: YouTube kijken, enthousiast emoji’s tikken in de WhatsApp van hun ouder, gieren met TikTokfilmpjes... In dit webinar krijg je inzicht en tips over hoe je kinderen al van jongs af aan mediawijs kan opvoeden. Schrijf je hier in (gratis).

Donderdag 22 oktober 20u – Cyberpesten (kinderen) Gepest worden maakt je leven tot een heuse hel. Hoe gaat cyberpesten precies in z'n werk? Wat doet het met een kind? Hoe pak je dat als ouder aan? In dit webinar krijg jij antwoorden op deze vragen én tips om cyberpesten te voorkomen. Schrijf je hier in (gratis).

Donderdag 12 november 20u – Gamen Spelletje op gsm, tablet, laptop, computer, Switch of Xbox? Bouwen, racen, voetballen of legertje spelen… allemaal digitaal. Gegarandeerd uren speelplezier. Soms tot ergernis van ouders. In dit webinar krijg je inzicht in het gamegedrag van je kind en tips over hoe er als ouder mee om te gaan. Schrijf je hier in (gratis).

Inschrijven en maximumcapaciteit 2022-2023


Onze school is de laatste jaren sterk gegroeid. We willen echter de persoonlijke aanpak die ons kenmerkt, blijven garanderen.

De overheid verplicht elke school om jaarlijks een maximumcapaciteit te bepalen.

Lees meer...

De vrije dagen voor schooljaar 2021-2022:

  • 28 feb 2022 - 6 maa 2022 (krokusvakantie)
  • 4 - 18 apr 2022 (paasvakantie)
  • woe 25 mei 2022 (ped. studiedag)
  • don 26 mei 2022 (Hemelvaart)
  • vrij 27 mei 2022 (brugdag)
  • ma 6 juni 2022 (pinkstermaandag)

Ontstaansgeschiedenis van onze school

Dat onze school al meer dan 100 jaar bestaat weten de meeste mensen wel. Maar hoe het allemaal begon ...

Lees meer...

In de kijker

Kennismakingsfilmpje nieuwe kleuters

Lees meer...

Filmpje grootouderdag

Lees meer...

Het schoolreglement

Lees meer...